MERIT má vše, co na FUJITSU spoléháme: kvalitu, tradici a hlavně se na něj můžeme spolehnout. Do budoucna mu přeji mnoho společných projektů a pevné zdraví.

Ivan Preisler
Channel Sales Manager, Fujitsu

My ve VMware máme rádi všechno virtualizované, ale když přijde na reálnou spolupráci, tak jsme rádi, když máme skutečného partnera. Skutečně dobrého partnera jako je MERIT GROUP. O tom, že MERIT GROUP je úspěšným partnerem svědčí i fakt, že letos MERIT získal naši cenu Partnera Roku 2020. My tímto MERITU gratulujeme k třicátinám, do budoucna přejeme hodně štěstí, mnoho vzkvétajících obchodních příležitostí a připíjíme na společné úspěchy.

Kamil Ševčík

Senior Partner Business Manager Czech & Slovakia, VMware

Společnost HPE je ve světě IT známa svými špičkovými enterprise technologiemi a odborností. A tak stejně vnímám společnost MERIT, která si za uplynulých 30 let vybudovala velmi silné postavení na IT trhu. Touto cestou bych rád za společnost HPE/ARUBA popřál MERITU mnoho úspěchů do dalších let, mnoho společných projektů. Ať se daří.

Jan Zeman

Distribution Business Manager – CZ&SK

HPE & Aruba

MERIT je moderní a inovativní firmou, která se nebojí investovat do svých lidí a přinášet tak lokálním zákazníkům nejmodernější technologie a řešení. Přeji MERITU a jeho zákazníkům, aby takoví zůstali nejen dalších 30 let! Blahopřeji!

Vladimír Střalka
Market Development manager CZ/SK/HU, Citrix

 

naši klienti

klikni na fotku a otevři celou galerii snímků

    Jméno a příjmení

    Telefon

    Email

    Vaše společnost a pozice (volitelné)

    Zpráva (volitelné)